ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Το ψηφοδέλτιο της ΑΡΠΑ για τις εκλογές στις 15-03-20

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
(Α.Ρ.ΠΑ.)

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ Π.Κ.Σ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΕΡΔΙΔΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΚΟΜΗ ΕΥΑ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ
ΛΙΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΤΣΑ ΛΟΥΙΖΑ
ΜΗΤΣΗ ΑΓΑΘΟΚΛΕΙΑ (ΚΛΕΙΩ)
ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΒΑΓΙΑ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΑΝΙΑ)
ΣΥΜΕΩΝ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΑΚΑΤΟΥΡΑ ΝΤΙΝΑ
ΦΟΥΣΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΚΩΣΤΑΤΟΣ ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

 

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΝΗΣΙΩΝ

ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΕΡΔΙΔΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΗΤΣΑ ΛΟΥΙΖΑ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΣΥΜΕΩΝ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΣΑΚΑΤΟΥΡΑ ΝΤΙΝΑ

 

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΒΑΓΙΑ

 

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Το ψηφοδέλτιο της ΑΡΠΑ για τις εκλογές του ΠΚΣ στις 26/11/17

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Α.Ρ.ΠΑ.)

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ Π.Κ.Σ.
ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΕΡΔΙΔΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΚΟΜΗ ΕΥΑ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΛΙΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΤΣΑ ΛΟΥΙΖΑ
ΜΗΤΣΗ ΑΓΑΘΟΚΛΕΙΑ (ΚΛΕΙΩ)
ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΒΑΓΙΑ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΑΝΙΑ)
ΣΥΜΕΩΝ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
ΦΟΥΣΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΧΟΒΟΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΚΑΤΟΥΡΑ ΝΤΙΝΑ

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΚΩΣΤΑΤΟΣ ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΝΗΣΙΩΝ

ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΕΡΔΙΔΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΤΣΑ ΛΟΥΙΖΑ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΣΥΜΕΩΝ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΣΑΚΑΤΟΥΡΑ ΝΤΙΝΑ

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΒΑΓΙΑ

 ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ