Αποτελέσματα Εκλογών

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΠΕΚΔΥ 2014

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (ΠΕΚΔΥ) ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΟΓΕΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 18-1-2014.

Ακολουθεί το πρακτικό με τα αποτελέσματα:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΔΣ ΕΕ ΠΕΚΔΥ ΚΑΙ ΠΟΓΕΔΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΠΚΣ 2013

Ανεξάρτητη Κίνηση Κτηνιάτρων (ΑΚΚ) 512 ψήφους, 8 έδρες(κερδίζει 1 έδρα)
Πανεπιστημονική Δημοκρατική Κίνηση Κτηνιάτρων (ΠΔΚΚ) 104 ψήφους, 2 έδρες (κερδίζει μία έδρα)
Αυτόνομη Ριζοσπαστική Παρέμβαση (ΑΡΠΑ) 102 ψήφους 1 έδρα(χάνει μία έδρα)Αναλυτικά (κατά σειρά ΑΚΚ-ΑΡΠΑ-Πανεπιστημονική) έλαβαν στις κάλπες ανα την Ελλάδα

Αθήνα: 151-43-12
Μακεδονία-Θράκη: 147-11-61
Ηπειρος: 12-10-4
Θεσσαλία: 29-9-4
Δυτική Ελλάδα: 40-4-5
Χιος: 5-0-0
Σύρος: 2-1-0
Νάξος: 1-3-0
Πελοπόννησος: 43-6-8
Δωδεκάνησα: 18-3-1
Κρήτη: 38-6-0
Κέρκυρα: 4-0-2
Εύβοια: 3-3-3
Αιτολοακαρνανία: 6-3-2
Φθιώτιδα: 13-0-2

Σύμφωνα με τα παραπάνω αποτελέσματα στα όργανα του ΠΚΣ εκλέγονται:

Για τη Διοικούσα Επιτροπή
Ανεξάρτητη Κίνηση ΚτηνιάτρωνΤραχήλη Αθηνά (408 σταυροί)
Πιπεράκης Γιώργος (150 σταυροί)
Σαντοριναίος Άγγελος (139 σταυροί)
Χαραλαμπάκης Γιώργος (134 σταυροί)
Αγαθαγγελίδης Κυριάκος (131 σταυροί)
Τσιπιανίτης Ερρίκος – Ευστράτιος (115 σταυροί)
Πολυζώης Ιωάννης (107 σταυροί)
Καραλίγκας Νίκος (88 σταυροί)

Πανεπιστημονική Δημοκρατική Κίνηση ΚτηνιάτρωνΧρηστίδης Δημήτριος (53 σταυροί)
Ανδρεανίδης Λάζαρος (21 σταυροί)

Αυτόνομη Ριζοσπαστική ΠαρέμβασηΑντωνιάδης Λάμπρος (41 σταυροί)

Για Πειθαρχικό Συμβούλιο
Ανεξάρτητη Κίνηση ΚτηνιάτρωνΨυχογιός Βασίλειος (198 σταυροί)
Πετανίδης Γιώργος (117 σταυροί)
Κατσιάμπουλας Γιώργος (96 σταυροί)

Πανεπιστημονική Δημοκρατική ΚίνησηΚαλφάδης Γιώργος (15 σταυροί)

Αυτόνομη Ριζοσπαστική ΠαρέμβασηΤσακατούρα Ντίνα (18 σταυροί)

Για Εξελεγκτική Επιτροπή

Ανεξάρτητη Κίνηση ΚτηνιάτρωνΠλουμής Νικόλαος του Γεωργίου(105 σταυροί)
Σανδραβέλης Ιωάννης (97 σταυροί)
Σωτηρίου Σωτήριος (84 σταυροί)

Πανεπιστημονική Δημοκρατική ΚίνησηΦλώρος Νικόλαος (14 σταυροί)

Αυτόνομη Ριζοσπαστική ΠαρέμβασηΚωστάτος Ξενοκράτης (33 σταυροί)

Αναλυτικά οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι των 3 ψηφοδελτίων είναι:
A.K.K.
ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 131
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ 34
ΑΡΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 30
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 38
ΔΟΝΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 20
ΚΑΝΟΥΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ69
ΚΑΡΑΛΙΓΚΑΣ  ΝΙΚΟΣ 88
ΚΑΤΣΑΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45
ΚΕΛΕΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32
ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12
ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 47
ΚΥΡΙΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 63
ΝΙΤΣΟΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 54
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 10
ΠΑΡΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 29
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 150
ΠΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ  του Λάμπρου 50
ΠΟΛΥΖΩΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 107
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ 139
ΤΕΛΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 66
ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ 408
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 11
ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 115
ΤΣΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 25
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 134
ΧΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ 24
ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ 62
ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 72
ΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΩΡΟΣ 117
ΨΥΧΟΓΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 198
ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΉ
ΒΟΥΔΟΥΡΗ  ΜΑΓΔΑ 67
ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 64
ΠΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ  του Γεωργίου 105
ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97
ΣΩΤΗΡΙΟΥ  ΣΩΤΗΡΗΣ 84
ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29

ΑΡ.ΠΑ.
ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΛΕΒΙΖΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ 17
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ 41
ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 16
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΙΟΛΕΤΤΑ 13
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 20
ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ  ΘΑΝΟΣ 18
ΛΙΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16
ΜΗΤΣΑ ΛΟΥΙΖΑ 13
ΜΗΤΣΗ ΑΓΑΘΟΚΛΕΙΑ 9
ΜΙΧΑ ΜΙΧΑΗΛ 5
ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 33
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ 10
ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5
ΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 16
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ  –ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΑΝΙΑ) 10
ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13
ΣΤΟΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 8
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 23
ΦΟΥΣΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ 6
ΧΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10
ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15
ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΣ 15
ΝΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 10
ΤΣΑΚΑΤΟΥΡΑ  ΝΤΙΝΑ 18
ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΗΣ 11
ΚΩΣΤΑΤΟΣ  ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ 33
ΠΔΚΚ
ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 15
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 14
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 4
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 21
ΒΑΝΤΣΙΑΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3
ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7
ΖΑΓΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3
ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΟΛΓΑ 6
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ  ΜΙΜΗΣ 2
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 7
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7
ΚΑΣΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ (ΦΙΛΙΩ) 11
ΚΟΦΦΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
ΛΑΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 13
ΜΠΡΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 12
ΝΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ0 15
ΝΤΑΦΟΥΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
ΠΑΠΑΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ 5
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 6
ΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
ΠΟΛΛΑΕΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 12
ΣΟΥΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 7
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 21
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6
ΤΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8
ΧΑΛΚΙΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 4
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 53
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ 2
ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18
ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΚΑΛΦΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15
ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9
ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14